شنبه ، ۱۱ آذر
کوثر صبایی ها طلایی شدند / مدال طلا بر گردن نونهال سیمکاتی

کوثر صبایی ها طلایی شدند / مدال طلا بر گردن نونهال سیمکاتی

مدال طلای مسابقات قهرمانی کونگ فو توآ سنتی رده نونهالان و نوجوانان کشوربرگردن نونهال 12 ساله سیمکات از شرکتهای تابعه هلدینگ کوثرصبا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، علی صفر پور فرزند عبدالله صفرپورازهمکاران شرکت هادی برق دراستان قزوین، ازمجموعه کارخانجات تولیدی سیم و کابل تبریز (سیمکات) مدال طلای مسابقات کونگ فو قهرمانی کشوری را بر گردن آویخت.

مسابقات قهرمانی کونگ فو توآ سنتی رده نونهالان و نوجوانان کشور(انتخابی تیم ملی) با حضور 150 کونگ فو کار در 14 گروه از 13 استان کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ آبان ماه به میزبانی استان اصفهان در شهر بادرود برگزار شد.

شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات)، با دو مجموعه کارخانجات تولیدی مستقر در دو شهرستان تبریز، استان آدربایجان شرقی و قزوین، استان قزوین، به عنوان تنها تولید کننده با امکان ساخت تمامی مواد اولیه در داخل کشور می باشد که با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، و مجموع ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 35 هزار تن، به تولید سیم و کابل، مفتول مسی و آلومینیومی، و گرانول با نام تجاری "سیمکات" می پردازد.

محصولات شرکت سیمکات که در صنایع مختلفی همچون صنایع معدنی، سیمان، فولاد و ذوب آهن؛ صنایع شیمیایی، نفت، گاز و پتروشیمی؛ صنایع دریایی، نیروگاه ها، آب، فاضلاب و آبرسانی؛ صنایع دفاعی؛ غذایی؛ کشاورزی و کلیه کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد، تاکنون به کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، بورکینافاسو در غرب افریقا صادر شده است.

 

SN/SN/SN

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند