پنجشنبه ، ۰۷ مهر
آئین تکریم و معارفه سرپرست شرکت کشت و صنعت خاوردشت

آئین تکریم و معارفه سرپرست شرکت کشت و صنعت خاوردشت

به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت خاوردشت آئین تکریم و معارفه سرپرست این شرکت ظهرروز شنبه مورخه 31/02/1401  در دفتر مدیر عامل با حضور دکتر محمد جعفری اناری مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا ، علیرضا منتظری  مدیر حراست شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا ،اعضا هیئت مدیره ،معاونین ،مدیران و سرپرستان شرکت برگزار شد

در این مراسم دکتر جعفری  مدیرعامل  شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا بیان کرد : منابع انسانی با ارزشترین منبع سازمانی هستند که مهمترین اهداف بنگاه اقتصادی در جهت حداکثر کردن ارزش بنگاه و ثروت مالکان و تأمین خواسته‌ها و انتظارات ذینفعان است لذا نقش مؤثر نیروی انسانی را می‌بایست در نقش و کارکرد مدیریت تبیین کرد.

دکتر جعفری افزود: رشد کسب کار، حول محور کارکنان آن می چرخد و موفقیت یا شکست آن، به یافتن سرمایه های انسانی شایسته و مناسب بستگی دارد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال‌های اخیر با نام گذاری برای هر سال گام بلند دیگری در مأیوس کردن دشمنان انقلاب اسلامی برداشته اند و ملت استوار ایران را در مقابله با هر گونه تحریم‌ها و تهدید‌ها بسیج کرده اند، سرمایه‌های انسانی به عنوان مهم‌ترین و با ارزش‌ترین عوامل توسعه جامعه بشری شناخته می‌شوند.

در این مراسم دکتر جعفری در خصوص کمک به تحقق شعار مقام معظم رهبری و انعکاس صحیح از شعار اختصاصی سازمان اقتصادی کوثر "رهنما"مخفف(رفاهیات،هوشمند سازی،نوآوری،مولدسازی و استعدادیابی ) وهمچنین اهمیت نیروی انسانی و انعکاس فعالیت ها و تلاش ارکان سازمان توسط روابط عمومی ایراد سخن نمودند.

وی در ادامه تاکید کرد: روابط عمومی‌ها علاوه بر فعالیت رسانه‌ای باید با رصد دقیق تحولات، اظهارنظر‌ها و فرآیند‌های درون سازمان به مدیران بگویند که چه کنش‌هایی داشته باشند تا شخصیت و اعتبار شرکت بهبود پیدا کند.

در ادامه دکتر جعفری در پایان تاکید کرد: اعتقاد دارم باید قدردان سرمایه‌های انسانی و منابع انسانی باشیم این‌ها گنجینه ‌هایی بی دلیل هستند که هم باید برای داشتن آن‌ها خداوند را شکر کنیم و هم برای بهره بردن از وجود آنها  تلاش کنیم.

و در پایان دکتر جعفری از مهندس عبدنصرالهی بعنوان سرمایه های سازمان نام برد و از تلاش های مستمر ایشان در شرکت تقدیر و تشکر نمودند که قطعاً از وجود وتجربیات ایشان در حوزه های دیگر هلدینگ استفاده خواهد شد و طی حکمی از سوی آقای دکتر ناصر فخاری مدیرعامل محترم سازمان اقتصادی کوثر،آقای مهندس .ابوالفضل بوژمهرانی  بعنوان سرپرست شرکت کشت و صنعت خاوردشت معرفی گردید.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.