یکشنبه ، ۱۴ خرداد
بازدید مدیرعامل و شورای مدیران هلدینگ کوثر صبا از کارخانه شهاب

بازدید مدیرعامل و شورای مدیران هلدینگ کوثر صبا از کارخانه شهاب

به گزارش روابط عمومی شرکت شهاب در این مراسم که از دقایق ابتدایی روز شنبه برگزار شد  مهدی بیگی  مدیرعامل شرکت شهاب ضمن خوشامدگویی و ارایه نکات مشترک و سیاست‌های ابلاغی هلدینگ صبا به عنوان شرکت مادر به ارایه برنامه‌ها و اقدامات گسترده صورت گرفته پرداخت.

پس از سخنان ابتدایی مهندس بیگی، دکترمحمد جعفری مدیرعامل هلدینگ صبا با بیان رویکردهای اصلی در این بازدیدها و نشست‌های هم‌اندیشی در شرکت‌ها اشاره کرده و افزود: سیاست‌های کلی سازمان اقتصادی کوثر که توسط جناب آقای دکتر فخاری ابلاغ شده در پنج ضلع راهبردی شامل: رفاهیات، هوشمندسازی، نوآوری ، مولد سازی و استعدادیابی (رهنما) پیش‌روی ماست.

دکتر جعفری در ادامه این نشست ضمن بیان اهداف راهبردی هلدینگ صبا در رشد اقتصادی و تجاری گفت: در بازدیدهای دوره‌ای از شرکت‌ها مراتب برنامه و بودجه شرکت‌ها و تحقق آن‌ها را مورد موشکافی و دقت قرار می‌دهیم. امروز در شرکت شهاب شاهد تغییرات مثبتی در روند تولید و سرمایه‌گذاری‌ها و نیز مناسبات نیروی انسانی هستیم.

مهدی بیگی در این مراسم با ارایه گزارشی اجمالی از نقاط قوت و چالش‌های موجود در شرکت شهاب، نوآوری و هوشمندسازی تولیدات شهاب در نسل جدید آن‌ها را جزو اصول بنیادی این شرکت خواند.

بیگی در این نشست با بیان برخی چالش‌ها و نقاط قوت و فرصت‌ها اظهار داشت: خوشبختانه امروز در میان بنکداران و فروشندگان حس مثبت و هم‌افزایی نسبت به برند شهاب وجود دارد.

پس از این جلسه بازدید از خط تولید و واحدهای تحقیق و توسعه و خدمات پس از فروش شهاب صورت گرفته و دو مجموعه هلدینگ کوثر و شرکت شهاب در سطح معاونین به برگزاری کارگروه مشترک بررسی و اقدام پرداختند.

همچنین جلسه هیئت مدیره شهاب با حضور مدیرعامل هلدینگ صبا برگزار شد

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.