پنجشنبه ، ۰۷ مهر
بازدید مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا و هیأت همراه از شرکت سیمکات

بازدید مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا و هیأت همراه از شرکت سیمکات

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات:
روز سه شنبه مورخه 1401/03/10 دکتر جعفری اناری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا بهمراه جمعی مدیران آن شرکت از شرکت سیمکات بازدید نمودند.
قبل از بازدید از کارخانه با حضور در گلزار شهدا با اهدای گل با آرمانهای شهدا تجدید میثاق نمودند.
در ادامه برنامه ، مهندس قاری زاده مدیرعامل شرکت سیمکات گزارش مبسوط و مصوری از تلاش ها و فعالیت های انجام شده ، طرح و پروژه های در دست اجرا گزارشی ارائه نموده و برای بهبود و پایداری دستاوردهای کلیدی شرکت پیشنهادهایی را نیز ارائه و به لزوم انجام سرمایه گذاری در تکنولوژی و ماشین آلات به روز مجموعه تاکید نمودند.
در این جلسه دکتر جعفری، مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا نیز طی سخنانی از فعالیت های موفقیت آمیز و رو به رشد مجموعه تقدیر و تشکر نموده و به مدیران هلدینگ در همراهی و کمک به توسعه شرکت سیمکات تاکید نمودند در ادامه جلسه نیز کارگروه های مختلف ، سازماندهی و ضمن بازدید از واحدهای عملیاتی و آشنایی با فرآیندهای تولید و پشتیبانی شرکت با مدیران و روسای واحدها تشکیل جلسه داده و به نقطه نظرات و پیشنهادات ارائه شده متمرکز شدند.
جلسه اختتامیه با حضور تمام مدیران و با ریاست اقای دکتر جعفری راس ساعت ۲۰ با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.
 

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.