شنبه ، ۱۱ آذر
حضور شرکت سیمکات در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق

حضور شرکت سیمکات در چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا به نقل از روابط عمومی شرکت سیمکات ، چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق از 29 شهریور تا 1 مهر ماه 1401 در محل نمایشگاه های بین المللی اربیل برگزار شد.

در این نمایشگاه که شرکت هایی از کشور های ایران ، ترکیه ، چین ، ایتالیا ، عراق و ... در حوزه های مختلف زیرساختی و ساختمانی و انرژی حضور داشتند، از غرفه محصولات شرکت سیمکات بازدید قابل توجهی بعمل آمد. و چند قرارداد فروش محصولات این شرکت نیز منعقد گردید.

در اینخصوص محمد جعفری اناری مدیرعامل هلدینگ کوثر صبا با اشاره به توانایی و پتانسیل صادرات محصولات سیمکات به کشور های همسایه، حضور در این نمایشگاه را مغتنم شمرد و تأکید کرد می‌توان با حضور در نمایشگاه های بین المللی فن‌آوری‌های جدید را از نزدیک ملاحظه و همچنین بازارهای جدید را کسب نمود. نتایج حاصل از حضور در نمایشگاه می‌تواند در چگونگی راه‌اندازی خط تولید محصـول جدیـد، افتتاح و کسب بازارهای جدید، بهبود روابط با مشـتریان، حفـظ بـازار و حضـور در عرصـه‌هـای بین‌المللی و شناساندن محصول جدید نقش مؤثری را ایفا نمـوده و موجـب اخذ یک تصمیم کلیدی در شرکت شود.

 

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند