یکشنبه ، ۰۶ آذر
بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و امضاء تفاهم نامه

بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و امضاء تفاهم نامه

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کوثر صبا، دو شرکت پنبه و دانه های روغنی خراسان و کشت و صنعت خاوردشت از شرکت های تابعه این هلدینگ در بیست و یکمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور داشتند.

 دکتر محمد جعفری اناری مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره هلدینگ کوثر صبا ضمن بازدید، در جریان آخرین دستاوردها و اقدامات شرکت ها قرار گرفتند و با توجه به حضور هلدینگ کشاورزی کوثر و شرکت های تابعه در این نمایشگاه، تفاهم نامه ای  بین این هلدینگ و هلدینگ کشاورزی و شرکت بازرگانی تحفه منعقد و امضاء گردید.

دکتر ناصرفخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر،درباره امضای تفاهم نامه همکاری بین دو هلدینگ کوثر صبا و کشاورزی کوثر در حاشیه نمایشگاه صنعت دام، طیور و آبزیان اظهارداشت: همکاری این دو شرکت با یکدیگر علاوه بر کاهش هزینه ها، در تامین نقدینگی و همپوشانی فعالیت‌ها موثر است.

وی افزود: هلدینگ کوثر صبا از زیر مجموعه‌های سازمان کوثر، سال گذشته ۷۰ میلیارد تومان نهاده تامین کرده بود و امسال این رقم به یک هزار میلیارد تومان افزایش یافته است این شرکت همچنین در زمینه تامین دانه‌های روغنی و نیز تولیدات صنعتی فعالیت دارد که محصولات صنعتی از جمله سیم و کابل به کشور‌های همسایه صادر می‌کند.

    0 نظر

نظر خود را بنویسید

شماره تلفن همراه شما منتشر نخواهد شد فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعت کوثر صبا به عنوان یکی از شرکت های مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر با دارا بودن کارخانجات مهم اقتصادی در زمینه های تولیدی، کشاورزی، صنعتی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های بازرگانی فعالیت می نماید.